Zdrowie

Oczyszczanie pola energetycznego w miejscu pracy

Oczyszczanie pola energetycznego w miejscu pracy

Zmęczenie, rozdrażnienie, przygnębienie – to stany, które często mogą nam towarzyszyć w miejscu pracy. Wpływ na to ma stres, mnóstwo zadań, przemęczenie, frustracja, czy niesnaski między współpracownikami. Pole energetyczne w takich sytuacjach może być bardzo zanieczyszczone. Na szczęście są sposoby, które mogą na to pomóc. Jak zadbać o miejsce pracy, żeby pole energetyczne było tam sprzyjające? Podpowiadamy w artykule.

Co to jest pole energetyczne?

Aura człowieka odnosi się do energetycznego pola, które otacza ciało człowieka. Chociaż aura nie jest bezpośrednio obserwowalna przez zwykłe zmysły, wiele osób ją odczuwa. W różnych tradycjach duchowych i ezoterycznych uważa się, że pole energetyczne jest związana z bioenergią lub życiową siłą, która przepływa przez organizm, a także przez otoczenie. Aura składa się z różnych warstw lub pól energetycznych, które odzwierciedlają różne aspekty jednostki, takie jak emocje, stan zdrowia, umysł czy duchowość. Wpływ na nie ma mnóstwo czynników zewnętrznych, także kontakty międzyludzkie, stres oraz atmosfera w miejscu pracy.

Pole energetyczne często przedstawiane jest jako pole barwne lub świetliste, które otacza ciało człowieka. Różne kolory i ich układy są interpretowane jako oznaki określonych cech lub stanów. Na przykład, uważa się, że jasne i intensywne kolory wskazują na dobrą kondycję energetyczną i emocjonalną, podczas gdy ciemne lub matowe kolory mogą wskazywać na niepokój, chorobę lub niską wibrację energetyczną.

Sposoby na miejsce pracy z dobrą energią

Badacze duchowości, medycyny energetycznej i terapeuci polecają wiele techniki, które mogą uzdrawiać aurę. Można zastosować takie pomoce jak odpromiennik (https://dlazdrowia.sklep.pl/product-pol-1569-Odpromiennik-osobisty-Harmonizator-BioInfo-2.html). To niepozorne urządzenie służy do oczyszczania energetycznego aury osób i pomieszczeń. Można go zamontować w miejscach, w których przebywamy, gdzie mogą występować zaburzenia energii szkodliwe dla ludzi. Odpromiennik po zamontowaniu może powodować negatywne odczucia, które są normalne przy procesie oczyszczania energii. Oprócz tego polecane są regularne wietrzenie pomieszczeń i utrzymanie czystości przestrzeni pracy – pomaga w usunięciu zanieczyszczeń fizycznych i świeżym powietrzu. Otaczanie się roślinami doniczkowymi, które mogą pomóc oczyszczać powietrze i tworzyć pozytywną atmosferę w miejscu pracy. Palenie kadzideł lub stosowanie olejków eterycznych, takich jak:jak lawenda, mięta pieprzowa czy drzewo sandałowe, może pomóc w oczyszczaniu i podnoszeniu wibracji energetycznych. Umieszczenie kryształów w miejscu pracy, takich jak ametyst, kwarc różowy czy czarny turmalin w przestrzeni wokół siebie.

 Materiał zewnętrzny

Udostępnij